Διακήρυξη Ανοικτού Πλειοδοτικού Διαγωνισμού για την Εκμίσθωση του Σχολικού Κυλικείου του Ελληνικού Νηπιαγωγείου & του Δημοτικού Σχολείου Λονδίνου

Η Σχολική Επιτροπή του Ελληνικού Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Λονδίνου προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για τη μίσθωση του κυλικείου του Ελληνικού Νηπιαγωγείου & Δημοτικού Σχολείου Λονδίνου.

Ο διαγωνισμός θα γίνει στο γραφείο της Διευθύντριας του Ελληνικού Δημοτικού Σχολείου Λονδίνου τη Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 11.00 π.μ.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στη Διευθύντρια του Ελληνικού Δημοτικού Σχολείου Λονδίνου, κ. Βαρβάρα Μασούρου, απ? όπου μπορούν να παραλάβουν και την προκήρυξη του διαγωνισμού από 04-11-2019 έως και 29-11-2019, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες του σχολείου.

Λονδίνο, 01-11-2019

Η Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής